• Rookie
  • -9 %
Stylowa 11 sztuk Polymer Clay Dekoracje Na Boże Narodzenie Brelok Wiszące Ozdoby ze Sznurkiem

Stylowa 11 sztuk Polymer Clay Dekoracje Na Boże Narodzenie Brelok Wiszące Ozdoby ze Sznurkiem

€ 2.00
€ 2.19

Figurka produktu
Na stanie

-2.88/piece opis jest on wykonany z wytrzymałego, nietoksyczny modeliny i może być czyszczone wilgotną szmatką.
boże narodzenie Hang Dekoracje Z Wykorzystaniem w Boże Narodzenie dekoracji/party decoration Te polimeru gliny wisiorki może być używany jako ozdoba, jak to ma oczu pin na top.
materiał : Gliny.
rozmiar : 5.5x3.5 cm
kształty : wyślij losowo. (nie możemy wybrać kształt dla ciebie, pls uprzejmie zrozumieć)
pakiet zawiera :
11 sztuk x Świąteczne wiszące ornament (z ciągów). nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE. 2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności. 3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamy będzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta! 4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszym dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym. 2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są pod w normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części. 3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty. dla wszystkich powrotnej produkty klienci MUSZĄ o kontakt w celu uzyskania powracającego adres. We wszystkich przypadkach, nabywcy płacą wysyłki opłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu.

Więcej danych

Typ artykułu:
Charms
Grzywny lub mody:
Moda
Styl:
Trendy
Materiał:
Gliny
Numer modelu:
JR0146-00
Nazwa marki:
BGVfive
Charms typu:
Christmas
Metale typu:
polymer clay

Kategoria produktu